Amacımız:
Deneyimli kadro istihdamı sıkıntısı yaşayan firmalara dönemsel destek,
Kurumsal firmaların dönemsel projelerine ek katkı sağlamak,
Sürekli gelişim için çözüm ortağı olmak.

Misyon:
Üretken bir toplum için uluslar arası projelerde öncü rol oynamak.

Değerlerimiz: Faydalı, Dürüst, Erişilebilir, Rekabetçi, Destek

Hizmetlerimiz
  • Yönetim Sistemi Kurulumu
  • Mevcut Sisteme Uyarlamak
  • Risk Analizi
  • Mevzuat ve Teknik Destek
  • Sistem Geliştirme Çalışmaları
  • Yönetim Sistemi ve Arge Eğitimleri

BİZ KİMİZ?
© Bu web sitesindeki fotoğraflar, yazılar ve bilgiler FDERD'ye aittir.  Kaynak gösterilmeden alıntı yapmayınız.  ©
UZMANLARIMIZ

GIDA GÜVENLİĞİ UZMANI- Fatma İnceoğlu
1997 ODTÜ Gıda Mühendisliği mezunudur. Gıda sektöründe üretim, kalite, dış ticaret, pazarlama ve Fabrika fizibiliteleri konusunda deneyimleri bulunmaktadır.
Danışman olarak: ISO 9001:2015 Kalite, GMP Kozmetik- ilaç- gıda- ambalaj, HACCP, BRC, IFS, FSSC 22000, ISO 10002, ISO 22716, BRC IoP ve ISO 22000 sistemlerinin kurulması için çalışmaları, Fabrika Fizibiliteleri ve Gıda Sektörü'nde Arge Projelerini yürütür. 20'den fazla Firma'ya başarılı bir belgelendirme ile sonuçlanan proje danışmanlıkları yürütmüştür.
Eğitmen Olarak: Kalite Yönetim Sistemi, HACCP  (Tehlike Analizi Kritik Kontrol Noktaları), Hijyen ve Sanitasyon, ISO 22000, ISO 22716, ISO 10002, GMP/GDP/GLP,  ISO 9001:2015, IFS, BRC standartları, Medikal ve Kozmetik GMP ve İç tetkikçi eğitimleri verir. 100'den fazla Firma içi, 2000'den fazla kişiye ve katılıma açık eğitimler vermiştir.
Tetkikçi olarak: IRCA onaylı ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000, ISO 22716, ISO 10002 ve BRC Gıda Baş tetkikçisidir. SGS Belgelendirme Firması adına tetkik takımlarında görev almıştır. Yaklaşık 200'den fazla Firma'da 600'den fazla tetkik takımında SGS Belgelendirme Firması adına tetkik takımlarında Baş Tetkikçi ve Tetkikçi olarak görev almıştır.

BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANI- Yeşim Ürel
Kurumsal ve büyük kuruluşlarda uzun yıllar, başta  bilgi güvenliği olmak üzere yönetim sistemleri yöneticiliği yaptı. Çalıştığı birçok kurumda bilgi güvenliği ve iş sürekliliği yönetim sistemi kurulumlarını ve sertifikasyonlarını gerçekleştirdi. Bu sertifikasyonların büyük bir kısmı dünyada da ilk olma özelliğini taşımaktadır. Kurumsal firmalarda 20 yılın üzerinde yönetim sistemleri, 15 yılın üzerinde de bilgi güvenliği ve iş sürekliliği yönetim sistemleri deneyimi bulunmaktadır. Bu süre zarfında çalıştığı kurumların da izni ile yarı zamanlı olarak, belgelendirme firmaları adına ISO 27001 denetçiliği yapmıştır. Türkiye'deki bir çok ISO 27001 belgeli büyük firmaların ilk sertifikasyon denetimlerini gerçekleştirmiştir. Çoğu belgelendirme kurumunun da ISO 27001 belgelendirmesi yapabilmesi için gerekli olan akreditasyon denetimlerini gerçekleştirmiştir. Türkiye'deki aktif olarak ilk ISO 27001 belgelendirme (3.taraf) denetimlerini yapan denetçilerdendir. Kurumsal hayattaki uzun iş deneyiminden sonra, bilgi güvenliği ve iş sürekliliği konularındaki uzmanlığını danışmanlık ile değerlendirmek istediği için Securtech Danışmanlık Firması'nı kurmuştur. Yeşim Ürel ISO 27001 LA, ISO 22301 LA, ISO 9001 LA, CISA Sertifikalarına sahiptir. Halen Bilgi Güvenliği ve İş sürekliliği konularında denetçilik, danışmanlık ve eğitmenlik yapmaktadır. 

ARGE DANIŞMANI- Beyhan Özenli
Kurumsal ve büyük kuruluşlarda uzun yıllar, başta Arge olmak  üzere yeni ürün geliştirme yöneticiliği ve Arge süreci danışmanlığı yaptı. Çalıştığı ve danışmanlığını yaptığı kurumlarda ürün geliştirme  süreci  ve arge eğitimlerini gerçekleştirdi.  Kurumsal firmalarda 18 yılın üzerinde ürün geliştirme , 10 yılın üzerinde de arge yönetim sistemleri deneyimi bulunmaktadır. Son 1 senedir de  Aromsa aroma  A.Ş. kurumlarının  özellikle yurt dışı ürün geliştirme  projelerinde çalışmalar yürütmektedir. Tübitak mentorluk eğitimi ile de gıda firmalarına denetimlerini gerçekleştirmektedir. Kurumsal hayattaki uzun iş deneyiminden sonra Arge ve ürün geliştirme konularındaki uzmanlığını eğitim ve danışmanlık ile değerlendirmek istemektedir. Halen Arge ve ürün geliştirme konularında teknik danışmanlık, denetçilik ve eğitmenlik yapmaktadır. 

İŞTE, CEPTE, EVDE ONLINE SEMİNERLER
TANITIM VİDEOSU
FDE'CE YAZILAR
YENİ
YENİ